Pomysł na spędzenie wolnego czasu zimą

By 2 grudnia 2020DZIECKO

Niska temperatura oraz śnieg za oknem w żaden sposób nie powinny odstraszać nas od aktywnie spędzonego czasu. Zimą możemy skorzystać z wielu atrakcji, które nie pozwolą na nudę!

Stoki narciarskie

Podczas wolnego weekendu możemy wybrać się na profesjonalny stok narciarki. W Polsce istnieje wiele miejsc, gdzie każdy znajdzie odpowiednią trasę dopasowaną do swoich umiejętności. Jazda na snowboardzie lub nartach to sposób nie tylko na aktywny dzień, ale także relaks z rodziną i przyjaciółmi.

Lodowisko

Muzyka i światełka tworzą niesamowity klimat każdego lodowiska. To idealny pomysł na spędzenie wieczoru w gronie najbliższych. Lodowiska znajdziemy prawie w każdym mieście, to forma rozrywki, którą pokochali nie tylko najmłodsi.

Zabawy z dziećmi

Zabawy na śniegu z dziećmi to świetny pomysł. Możemy wspólnie ulepić bałwana, pozjeżdżać z górki na worku z sianem, zbudować igloo lub urządzić bitwę na śnieżki.  To idealny moment na spędzenie trochę czasu razem i świetną zabawę.

Zima nie musi być nudna

Zimą możemy spędzać naprawdę aktywnie czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza gdy pada śnieg, a temperatury są minusowe. Pamiętajmy jednak, że podczas uprawiania sportów zimowych łatwo się odwodnić, dlatego zawsze miejcie przy sobie butelkę Muszynianki!