„Muszynianka”, jedna z najchętniej kupowanych, w Polsce, naturalnych wód mineralnych, zawiera unikalną kombinację najcenniejszych biopierwiastków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego ludzkiego organizmu. Magnez, wapń, potas, sód, żelazo, mangan, fluorki, chlorki i wodorowęglany, to najlepsze, z dostępnych na rynku, zestawienie składników mineralnych w jednej butelce. To naturalne i sprawdzone źródło witalności i dobrego samopoczucia. „Muszynianka” – po prostu królowa wód!

Po co nam woda?

Ciało dorosłego człowieka w 60 % składa się z wody, u dziecka procent ten wzrasta do 75, a u noworodka nawet 94. Zatem woda jest niezbędna do życia, a w organizmie człowieka pełni wiele istotnych funkcji. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:
– regulację ciepłoty ciała,
– transport substancji odżywczych i tlenu do poszczególnych komórek,
– rozpuszczanie związków powstałych w reakcjach metabolicznych, zachodzących w organizmie oraz pomoc w ich wydalaniu z organizmu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając wodę?
Na skład.
Dobra woda, to nie tylko opakowanie i marketing, to przede wszystkim kompilacja biopierwiastków. To właśnie w niej tkwi tajemnica sukcesu i popularności naturalnej wody mineralnej „Muszynianka”.
Świadomy konsument, dbający o swoje zdrowie, postępuje według sprawdzonego schematu – odpowiednia dieta, ruch i nawodnienie organizmu dobrej jakości wodą. Te trzy elementy stanowią klucz do witalności i dobrego samopoczucia każdego z nas. Jednak, aby efekty były widoczne i trwałe, do wszystkich trzech elementów należy podejść z głową i potraktować je poważnie.